Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Kaçağı Bulma profesyonel kişilerin yapabileceği bir iştir. Su kaçağının olduğu yeri tespitedebilmek ancak gelişmiş cihazların yapabileceği bir durumdur. Su kaçağının yerini tespit ettim derken bile çok farklı noktalarda da kaçak ortaya çıkabilmektedir. Bu durumda cihaz olmadan su kaçağı tespiti yapılmaya çalışılırsa sadece tek bir noktada bulunabilir ve sorun sadece orasıymış gibi görünür ve buna yönelik çalışma yapılması gerekir. Böyle bir durumda tekrar sorunlar ortaya çıkar ve şikayetlerin fazlalaşmasına sebep olur. Çalışan personelin de bir şekilde ikinci defa yanınıza gelmesi gerekir. Tek serviste halledilebilecek bir sorun için tekrar maliyetli bir iş olacaktır. Su kaçağı göründüğü kadar kolay değildir ve kendisini hemen belli etmeyebilir.

Kameralı Su Kaçağı Bulma Uygulaması Nasıl Yapılır?
Firmamıza bildirmiş olduğunuz su kaçağı şikayetinizi sizlere verilen süre zarfında hemen servis ekimizi yönlendirmesini gerçekleştiriyoruz. Gelen firma yetkilimiz ilk aşamada su kaçağının nerede gerçekleştiğini atık suyundan mı yoksa şebeke suyundan mı olduğunun keşfini yapar. Müdahale edecek yeri belirler bu yer dairenin mutfak,banyo,tuvalet atık su borularından mı yoksa temiz su tesisatından mı olduğu belirlenir. Bu işlemden sonra agustik dinleme cihaz yardımıyla su sızıntısının olduğu alan kameralı su kaçağı bulma noktasal tespiti yapılır.

Kameralı Su Kaçağı Bulma Tamir İşlemi
Diriliş Tesisat personeli tarafından tespit edilen su kaçağı bulma onarımı sırasıyla noktasal tespit edilen su sızıntısının yeri ilk önce kırım aşamasından gecer daha sonra borunun çapı belirlenir. Bu sırada atık sudan olan işlem için malzeme temini yapılır. Eğer atık suyunuzdan pimaş yada tuvalet giderinizde kamera ile yapılan kontrollerde bir sorun olmadığı ve konun tamamen temiz su tesisatından kaynaklı olduğu tespiti yapılmaşsa plastik kaynak makinası yardımıyla su sızıntısı olan alanın boru çapına göre kaçağın oldu yer kesilip yerine yeni tesisat hattı döşenmesi sağlanır. Bu işlem bittikten sonra son olarak daire kontrolü tekrar sağlanır eğer hattınızda her hangi bir düşüş yoksa su kaçağı sorununuz giderilmiş demektir.

Cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzun yıllardır sizlere en doğru çözümleri üretiyoruz. Bir çok kurumsal firmaya hizmet veriyoruz. Sürekli olarak bizi tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz. Kırmadan su kaçağını tespit eden cihazlarımız sayesinde eviniz inşaat alanına dönmüyor. TSE onaylı kimyasallarımızla su kaçağının onarımınıda kırmadan yapabiliyoruz. CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ ‘nde bize güvenebilirsiniz.